Vyber si design TADY

Přihláška do SONO TADY

Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Miley Cyrus-Paparazzi

Film Hannah Montana

6. července 2009 v 20:58 | Palacinkaa
Hannah Montana. Spolu s High School Musical se jedná o zřejmě největší hudebně zábavný fenomén pro omladinu posledních let. Představitelka hlavní postavy TV seriálu Hannah Montana, zpěvačka Miley Cyrus se doma za oceánem v popularitě vyrovná Madonně, v mnohém ji ještě předčí. Když před časem vyrážela na koncertní turné, vyprodávala haly rychleji než její slavnější kolegyně.
Hannah Montana je jednou z nejsledovanějších TV událostí současnosti. Série odstartovala v roce 2006, nyní se dočkala filmového zpracování. A podobně jako v případě zmíněného muzikálu High School Musical se očekává velký zájem. Současně s filmem se na pulty prodejen dostává také soundtrack Hannah Montana: The Movie. CD obsahuje osmnáct písniček převážně v podání Miley Cyrus, ať už tu vystupuje sama za sebe nebo v roli filmové hrdinky Hannah Montany. Najdete tu i hit teenage hitparád The Climb...
Tak já ten film ještě neviděla ale myslím že bude dobrý. Dobrý...výborný!!!:-)


 
 

Reklama